Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zrzka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zrzka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Zrzka. Klipart Zrzka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zrzka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Zrzka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zrzka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 423 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Zrzka? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Zrzka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart BLM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart HTML formát ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Elektrický hrnec ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Ženy, free, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, grafika, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, Zrzka, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, word, wordpress, pozvánky, etikety, corelDraw, Adobe Illustrator, textové dokumenty, eshop, avatar, office, Pinterest, plakát, škola, profil, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Lilek ke stažení, obrázek Minnesota ke stažení nebo vektor USB srdce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.