Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zrzka (Ženy) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zrzka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zrzka. Obrázek Zrzka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zrzka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zrzka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zrzka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1559x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 423 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Zrzka) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Zrzka je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rýžovar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježovka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Granát ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Zrzka, ke stáhnutí, kliparty, svg, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, Ženy, zdarma, Zrzka, ke stažení, grafika, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, prezentace, články, profilovka, časopis, památník, dokument, kalendář, textové dokumenty, diář, word, etikety, seminární práce, video, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Zákaz telefonování ke stažení, vektorový obrázek EFIS panel ke stažení nebo vektorový obrázek Malé písmeno C ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.