Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Windsurfing (Doprava) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Windsurfing zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Windsurfing. Vektorová ilustrace Windsurfing je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Windsurfing zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Windsurfing ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Windsurfing ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1544
1280x1235
800x772
500x482
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 553 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Tento obrázek s názvem (Windsurfing) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Windsurfing je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kontejnerová loď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bígl zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Smajlík v pračce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Windsurfing, zdarma, Windsurfing, vektorový obrázek, cliparts, svg, download, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, free, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, fotokniha, referáty, blog, prezentace, Twitter, office, eshop, webové stránky, etikety, avatar, Pinterest, openOffice, Facebook, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Hudební složka ke stáhnutí, vektorový klipart Strom na podzim zdarma nebo obrázek, klipart Kolíček zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.