Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Windsurfing (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Windsurfing zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Windsurfing. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Windsurfing nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Windsurfing zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Windsurfing ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Windsurfing ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1544
1280x1235
800x772
500x482
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 553 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gnokii

Sdílejte klipart nazvaný Windsurfing s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Windsurfing patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Benin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Albert Einstein zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Rozkrojená okurka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Doprava, kliparty, download, Windsurfing, svg, cliparts, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, Windsurfing

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, Instagram, magazín, corelDraw, manuály, web, diář, památník, blog, referáty, časopis, webové stránky, Twitter, prospekty, vstupenky, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Přání k Vánocům ke stáhnutí, obrázek Pásový traktor ke stažení nebo obrázek Blijící smajlík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.