Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Medvídek koala (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídek koala zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Medvídek koala. Klipart Medvídek koala je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídek koala zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Medvídek koala ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídek koala ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1125x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 254 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Medvídek koala sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Medvídek koala je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dětské hřiště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 1 euro cent ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Medúza zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Medvídek koala, kliparty, Medvídek koala, ke stáhnutí, download, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, svg, free, klipart, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, dokumenty, vizitky, pozvánky, blog, tiskoviny, diář, Pinterest, Twitter, Adobe Illustrator, články, corelDraw, plakáty, video, eshop, dokument, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Office zdarma, obrázek, klipart Anglo-nubijská koza ke stažení nebo ilustrace Malé písmeno Y ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.