Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Medvídek koala, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídek koala zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Medvídek koala. Pakliže si chcete obrázek Medvídek koala stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Medvídek koala? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídek koala zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Medvídek koala ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídek koala ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1125x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 254 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Medvídek koala patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Menora zdarma Podívejte se i na vektor Mlýnek na kafe ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Surinam ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, cliparts, vektor, download, Medvídek koala, Medvídek koala, ilustrace, klipart, free, ilustrační obrázek, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, Adobe Illustrator , dokumenty, profil, články, textové dokumenty, dokument, prezentace, corelDraw, památník, Instagram, Twitter, inkscape, plakát, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Žehlička zdarma, obrázek Včela ke stažení nebo klipart Kanystr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.