Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barevná krabice (Ostatní) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Barevná krabice ke stažení zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Barevná krabice. Obrázek Barevná krabice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná krabice zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevná krabice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná krabice ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 897 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: crisg

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Barevná krabice s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Barevná krabice se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Chorvatska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová stuha ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Náramkové hodinky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, klipart, grafika, svg, ke stažení, download, Barevná krabice, vektor, kliparty, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Ostatní

Doporučené použití klipartu: logo, seminární práce, etikety, profilovka, oznámení, bakalářská práce, koláž, diplomová práce, word, blog, fotografie, wordpress, plakát, brožury, Twitter, plakáty, video

Mezi hezké kresby patří i obrázek Žiletka ke stažení, vektor Che Guevara zdarma nebo vektorový klipart Kovový robot ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.