Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevná krabice (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná krabice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Barevná krabice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barevná krabice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Barevná krabice lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná krabice zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevná krabice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná krabice ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 897 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: crisg

Potěší nás, pokud budete tento klipart Barevná krabice sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Barevná krabice je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart XSLX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Marihuana ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Retrívr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, zdarma, svg, vektorový obrázek, free, kliparty, Ostatní, Barevná krabice, cliparts, ke stáhnutí, download, Barevná krabice, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, web, plakát, časopis, profilovka, pozvánky, wordpress, referáty, plakáty, blog, články, Twitter, PowerPoint, dokument, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Chleba zdarma, klipart Vánoční strom ke stáhnutí nebo ilustrace Otázka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.