Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevná krabice (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná krabice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Barevná krabice. Obrázek Barevná krabice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná krabice zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Barevná krabice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná krabice ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 897 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: crisg

Sdílejte klipart nazvaný Barevná krabice s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Barevná krabice patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa - pacman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Inline bruslařka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Náruživá kuřačka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, download, ke stažení, zdarma, free, grafika, svg, vektor, cliparts, Barevná krabice

Doporučené použití klipartu: dokument, video, prezentace, Pinterest, etikety, eshop, Adobe Illustrator, Twitter, wordpress, škola, časopis, Facebook, profilovka, web, fotokniha, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí, vektor Šedivá vajíčka zdarma nebo obrázek Hangár zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.