Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý motýl zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Zlatý motýl. Stahujte klipart Zlatý motýl v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zlatý motýl s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Zlatý motýl se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Úschova zavazadel zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hamburger ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, Zlatý motýl, klipart, obrázek, svg, ke stáhnutí, kliparty, Hmyz, cliparts, Zlatý motýl, free, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, tiskoviny, web, openOffice, video, seminární práce, vstupenky, PowerPoint, brožury, office, plakát, prezentace, magazín, eshop, inkscape, wordpress, manuály

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Espresso ke stáhnutí, vektor Lebka 3D ke stáhnutí nebo vektorový klipart Škraboška zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.