Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlatý motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý motýl zdarma ke stažení

Zlatý motýl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlatý motýl nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlatý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zlatý motýl s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Zlatý motýl se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Maorský dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dekorace ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa USA ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Zlatý motýl, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, svg, zdarma, Hmyz, free, Zlatý motýl, download, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, plakáty, profil, blog, openOffice, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest, etikety, pozvánky, avatar, články, video, office, corelDraw, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Cédéčko ke stažení, obrázek, klipart Mauritánie ke stažení nebo vektorový klipart Počítadlo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.