Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zamilované přání (Láska) zadarmo

Obrázek, klipart Zamilované přání zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zamilované přání. Klipart Zamilované přání je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilované přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 158 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Zaujal vás náš klipart Zamilované přání? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Zamilované přání se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Policistka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dětská autosedačka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, Zamilované přání, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, vektor, svg, zdarma, klipart, free, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, vstupenky, blog, památník, magazín, tiskoviny, wordpress, články, office, Adobe Illustrator, referáty, katalog, textové dokumenty, Facebook, avatar, kalendář, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Hnědé vejce zdarma, ilustrace Holubice zdarma nebo vektorový klipart Zlaté číslo 3 ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.