Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dekorace, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dekorace zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dekorace. Klipart Dekorace je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dekorace ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x866
1280x693
800x433
500x271
160x87

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 966 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dekorace je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Důlní vagón zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční přáníčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dominikánská republika ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, ke stažení, svg, obrázek, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, free, klipart, zdarma, kliparty, Dekorace, Dekorace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, Pinterest, prezentace, web, plakáty, textové dokumenty, Adobe Illustrator , openOffice, časopis, profilovka, Instagram, corelDraw, pozvánky, dokument, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Švédsko zdarma, vektor Strašák ke stažení nebo obrázek Limetka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.