Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dekorace, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dekorace zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dekorace. Klipart Dekorace je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dekorace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x866
1280x693
800x433
500x271
160x87

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 966 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dekorace je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Páčidlo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Severní Ameriky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mrtvola ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, vektor, ke stažení, Dekorace, klipart, Vánoce, Dekorace, download, free, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, seminární práce, openOffice, prezentace, webové stránky, textové dokumenty, word, profilovka, dokumenty, Instagram, plakáty, corelDraw, web, kalendář, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Benin ke stáhnutí, klipart Vánoční pohlednice zdarma nebo ilustrace Teploměr ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.