Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dekorace, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dekorace zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dekorace. Klipart Dekorace je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dekorace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x866
1280x693
800x433
500x271
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 966 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dekorace se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šunka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Stromový dům zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Bulharska ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, vektor, ke stáhnutí, svg, free, Vánoce, Dekorace, Dekorace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, časopis, blog, prezentace, fotokniha, profilovka, Pinterest, openOffice, profil, pozvánky, office, word, corelDraw, textové dokumenty, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Červený motýl ke stáhnutí, ilustrace Kukuřice zdarma nebo vektor Člověk ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.