Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dekorace (Vánoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dekorace k bezplatnému stažení

Dekorace je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Dekorace ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dekorace ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x866
1280x693
800x433
500x271
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 966 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: inky2010

Sdílejte klipart nazvaný Dekorace s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Dekorace se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dámské kolo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Moho zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Azurová kraslice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, Dekorace, klipart, Vánoce, zdarma, ke stáhnutí, svg, ilustrace, free, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, Dekorace

Doporučené použití klipartu: prospekty, Adobe Illustrator, profilovka, referáty, fotografie, Pinterest, wordpress, vstupenky, Twitter, deníček, plakáty, brožury, profil, webové stránky, corelDraw, prezentace, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Svítilna ke stáhnutí, klipart SVG zdarma nebo vektorový obrázek DVD zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.