Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Číselný zámek (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číselný zámek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Číselný zámek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Číselný zámek ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Číselný zámek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
941x1280
588x800
367x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: algotruneman

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Číselný zámek s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Číselný zámek se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Brambory ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa Panda zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Idaho ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Číselný zámek, Přístroje, vektor, ke stažení, download, grafika, kliparty, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, klipart, Číselný zámek, obrázek, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, openOffice, časopis, dokumenty, Twitter, web, diář, textové dokumenty, dokument, kalendář, corelDraw, wordpress, prezentace, pozvánky, plakát, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Modrý tulipán ke stáhnutí, obrázek 2019 zdarma nebo vektor Cílý autobus zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.