Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Číselný zámek, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číselný zámek zdarma ke stažení

Číselný zámek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Číselný zámek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Číselný zámek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číselný zámek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
941x1280
588x800
367x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Číselný zámek je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeniny číslo 1 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kostlivec pirát zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zamilovaný slon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, Přístroje, Číselný zámek, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, cliparts, free, svg, download, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, články, corelDraw, openOffice, Facebook, seminární práce, plakát, dokument, fotokniha, pozvánky, památník, word, profil, web, blog, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Alan Turing ke stáhnutí, vektor Směrová růžice zdarma nebo obrázek Kostka ledu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.