Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Číselný zámek (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číselný zámek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Číselný zámek. Obrázek Číselný zámek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Číselný zámek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
941x1280
588x800
367x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 450 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Číselný zámek s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Číselný zámek je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Piraňa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak L ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Amor ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrace, Číselný zámek, free, grafika, ilustrační obrázek, Přístroje, klipart, download, vektorový obrázek, Číselný zámek, obrázek, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, web, webové stránky, eshop, dokumenty, dokument, wordpress, články, Pinterest, referáty, office, etikety, diář, Facebook, avatar, plakáty

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Smajlík tulipán ke stažení, vektorový klipart Socha ke stažení nebo obrázek, klipart Irák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.