Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Číselný zámek, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číselný zámek zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Číselný zámek. Obrázek Číselný zámek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Číselný zámek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
941x1280
588x800
367x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Číselný zámek patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Květinový stromek zdarma Podívejte se i na klipart Digitální znak I ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek 100 Euro ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Číselný zámek, vektor, ilustrace, Číselný zámek, free, kliparty, obrázek, Přístroje, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, PowerPoint, fotokniha, plakát, corelDraw, profilovka, kalendář, avatar, word, openOffice, Facebook, referáty, dokument, Twitter, office, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ředkve zdarma, ilustrace Šípek ke stažení nebo vektor Stodola ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.