Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Číselný zámek (Přístroje) zdarma

Obrázek, klipart Číselný zámek zdarma

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číselný zámek. Obrázek Číselný zámek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Číselný zámek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číselný zámek ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
941x1280
588x800
367x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 450 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte klipart nazvaný Číselný zámek s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Číselný zámek patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veverka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turistka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Douglas DC-10 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Číselný zámek, obrázek, ke stažení, cliparts, Přístroje, ilustrace, vektorový obrázek, svg, Číselný zámek, klipart, zdarma, vektor, download

Doporučené použití klipartu: referáty, fotokniha, manuály, bakalářská práce, office, prezentace, vizitky, diář, deníček, seminární práce, Instagram, profil, Zoner Callisto, plakát, PowerPoint, wordpress, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí, vektorový obrázek Černá medúza ke stáhnutí nebo klipart Mapa Rakouska zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.