Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Aljaška (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aljaška zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Aljaška. Obrázek Aljaška je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aljaška zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Aljaška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aljaška ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1493
1280x1194
800x746
500x466
160x149

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 393 788 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Aljaška s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Aljaška je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Veterán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vozíčkáři zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Přípona ODS ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, free, zdarma, kliparty, Aljaška, ilustrační obrázek, Mapy, Aljaška, vektorový obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, openOffice, Adobe Illustrator, dokument, památník, časopis, textové dokumenty, seminární práce, office, prezentace, etikety, Twitter, Pinterest, kalendář, video, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Modré zvonečky ke stáhnutí, vektorový klipart Vánoční pudink zdarma nebo obrázek, klipart Farma zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?