Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zákusek, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákusek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zákusek. Vektorová ilustrace Zákusek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zákusek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákusek zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákusek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákusek ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1504
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 120 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zákusek je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tui zpěvný ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Znak vodnář zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Gerbera ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, vektor, Zákusek, zdarma, grafika, Jídlo, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, free, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: profil, prezentace, články, corelDraw, Pinterest, časopis, Instagram, dokument, kalendář, office, dokumenty, textové dokumenty, PowerPoint, Twitter, referáty, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Peugeot ke stáhnutí, klipart Čaj zdarma nebo ilustrace Surfař ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.