Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květy, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květy. Kreslená ilustrace Květy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Květy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chikiyo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květy je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ara ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa USA ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Váhy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, ke stáhnutí, kliparty, free, download, ilustrace, vektor, Květy, klipart, Květiny, obrázek, svg, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, referáty, webové stránky, word, blog, články, Instagram, avatar, inkscape, profilovka, corelDraw, škola, časopis, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Odměrná kádinka ke stažení, vektor Činčila ke stáhnutí nebo obrázek Maltézský kříž zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.