Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květy, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květy. Kreslená ilustrace Květy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Květy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chikiyo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květy patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace EXE zdarma Podívejte se i na klipart Zákaz krmení psů ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Květy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, Květy, Květy, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, free, vektorový obrázek, svg, zdarma, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, kalendář, památník, plakát, časopis, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, Pinterest, profilovka, webové stránky, plakáty, články, dokument, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Iglů zdarma, ilustrace Kopečková zmrzlina ke stažení nebo vektor Methanol ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.