Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květy (Květiny) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květy stahujte zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květy. Klipart Květy je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: chikiyo

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Květy s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Květy patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašidlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kabriolet ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Modrá kraslice ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, vektor, Květy, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Květiny, grafika, cliparts, Květy, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, profilovka, eshop, články, koláž, plakáty, magazín, plakát, Adobe Illustrator, Twitter, kalendář, prospekty, web, dokument, office, brožury

Mezi hezké kresby patří i vektor Chinook ke stažení, vektor Image ke stáhnutí nebo klipart Světlezelená vajíčka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.