Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květy, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květy. Kreslená ilustrace Květy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Květy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chikiyo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květy je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bible a kříž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek 7Z zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Gejša hudebnice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, Květy, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, cliparts, Květy, obrázek, klipart, zdarma, vektorový obrázek, free, kliparty, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, plakáty, kalendář, webové stránky, profilovka, Twitter, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, prezentace, plakát, openOffice, fotokniha, office, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Chile ke stáhnutí, klipart Leguán kubánský zdarma nebo ilustrace Pevnost ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.