Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květy (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květy zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Květy. Vektorový obrázek Květy je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Květy? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: chikiyo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Květy s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Květy se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Einstein ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plačící smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Jaspis ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, download, zdarma, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, Květy, vektor, Květiny, cliparts, free, grafika

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, office, profilovka, prezentace, wordpress, word, web, Adobe Illustrator, video, dokument, památník, články, profil, plakáty, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Mikroskop ke stáhnutí, vektorový obrázek Singapur zdarma nebo vektorový obrázek Rypadlo zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.