Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květy, Květiny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Květy. Kreslená ilustrace Květy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Květy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květy ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chikiyo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květy se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karl Marx ke stažení Podívejte se i na klipart ACAB ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční stuha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Květy, cliparts, ilustrační obrázek, download, obrázek, free, vektor, ke stažení, kliparty, klipart, zdarma, grafika, Květy, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, časopis, webové stránky, dokument, články, kalendář, dokumenty, prezentace, plakáty, pozvánky, inkscape, PowerPoint, Pinterest, blog, openOffice, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Hříbeček ke stažení, ilustrace Holden Kingswood ke stáhnutí nebo vektor Madagaskar zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.