Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Domovní alarm, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Domovní alarm zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Domovní alarm. Pakliže si chcete obrázek Domovní alarm stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Domovní alarm? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domovní alarm zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Domovní alarm ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Domovní alarm ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1144
1280x915
800x572
500x357
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Domovní alarm patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sushi z tuňáka zdarma Podívejte se i na klipart Prase ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Školák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, zdarma, Přístroje, kliparty, ke stažení, Domovní alarm, download, ilustrační obrázek, free, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, seminární práce, corelDraw, blog, PowerPoint, office, Twitter, časopis, Facebook, word, Instagram, web, kalendář, Pinterest, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Vitamín B3 zdarma, ilustrace Dálkový ovladač ke stažení nebo vektor Adventní svíčky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.