Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Africká zvířata, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Africká zvířata. Klipart Africká zvířata je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Africká zvířata? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Africká zvířata ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Africká zvířata je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vločky zdarma Podívejte se i na ilustrace Hvězdička ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mango ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Africká zvířata, cliparts, Zvířata, grafika, ke stáhnutí, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, obrázek, download, ilustrace, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, památník, články, plakát, časopis, prezentace, Facebook, referáty, webové stránky, dokument, corelDraw, office, pozvánky, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Humr zdarma, vektor Auto ke stažení nebo obrázek Ptáček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.