Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Africká zvířata, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Africká zvířata. Klipart Africká zvířata je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Africká zvířata? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Africká zvířata ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Africká zvířata je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Femme fatale ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smajlík pirát zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté U ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Africká zvířata, vektor, Africká zvířata, ke stáhnutí, kliparty, free, svg, cliparts, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, plakát, corelDraw, textové dokumenty, kalendář, webové stránky, dokument, word, avatar, Adobe Illustrator , prezentace, profil, referáty, Twitter, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kuba ke stáhnutí, klipart Gramofon zdarma nebo ilustrace Merry Christmas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.