Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Africká zvířata (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Africká zvířata. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Africká zvířata nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Africká zvířata? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Africká zvířata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart Africká zvířata s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Africká zvířata je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Balíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ředkev ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, Africká zvířata, ke stáhnutí, obrázek, Africká zvířata, ke stažení, kliparty, grafika, svg, ilustrace, download, ilustrační obrázek, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakáty, avatar, škola, wordpress, profilovka, Twitter, pozvánky, dokument, seminární práce, kalendář, referáty, diář, profil, blog, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kánoe ke stažení, vektor 5 euro centů ke stažení nebo obrázek Albrecht Dürer ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.