Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Africká zvířata (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Africká zvířata. Vektorová ilustrace Africká zvířata je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Africká zvířata lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Africká zvířata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný Africká zvířata můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Africká zvířata je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Družice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ninja ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Činely zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Africká zvířata, vektorový obrázek, ke stažení, Africká zvířata, svg, obrázek, cliparts, Zvířata, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, klipart, vektor, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, seminární práce, corelDraw, video, webové stránky, profilovka, inkscape, wordpress, Facebook, dokumenty, textové dokumenty, openOffice, Twitter, památník, Instagram, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Lištička zdarma, obrázek Mapa Bhútánu ke stáhnutí nebo vektor Ankh ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.