Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Africká zvířata, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Africká zvířata. Klipart Africká zvířata je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Africká zvířata? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Africká zvířata ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Africká zvířata se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Důlní vagón ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční přáníčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dominikánská republika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Zvířata, svg, ke stáhnutí, Africká zvířata, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, cliparts, vektor, grafika, klipart, ilustrační obrázek, Africká zvířata

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, office, Pinterest, PowerPoint, památník, Facebook, Instagram, dokument, škola, Adobe Illustrator , webové stránky, kalendář, seminární práce, openOffice, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mapa Norska ke stažení, obrázek Lískový ořech ke stáhnutí nebo klipart Strážní věž zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.