Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Africká zvířata, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Africká zvířata. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Africká zvířata. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Africká zvířata v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Africká zvířata ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Africká zvířata je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální číslo 9 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dítě v kostýmu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sushi set ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, vektor, svg, klipart, vektorový obrázek, kliparty, Africká zvířata, Africká zvířata, ke stažení, free, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, textové dokumenty, prezentace, blog, openOffice, Twitter, webové stránky, seminární práce, Instagram, Facebook, corelDraw, články, plakáty, Adobe Illustrator , fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mula ke stáhnutí, vektor Limetka zdarma nebo obrázek Anděl ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.