Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Broskve (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Broskve ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Broskve. Kreslená ilustrace Broskve je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Broskve v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Broskve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 431 287 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Broskve můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Broskve se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kulturista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno G ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Špenát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Broskve, vektor, vektorový obrázek, zdarma, grafika, Broskve, svg, cliparts, ilustrační obrázek, free, Ovoce, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, brožury, Instagram, tiskoviny, magazín, diář, inkscape, referáty, katalog, pozvánky, kalendář, dokumenty, památník, plakát, vstupenky, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Rak zdarma, vektor Těhulka ke stažení nebo vektorový obrázek Slánka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.