Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Broskve, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskve zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Broskve. Vektorová ilustrace Broskve je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Broskve ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 431 287 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Broskve je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Konev ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kostel zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak Z ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, Ovoce, vektor, Broskve, vektorový obrázek, free, download, obrázek, grafika, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, word, office, Twitter, Facebook, blog, corelDraw, plakáty, plakát, profil, PowerPoint, památník, avatar, inkscape, openOffice, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Nemocnice ke stáhnutí, vektor Gruzie zdarma nebo obrázek Zahradní sekačka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.