Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Broskve (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Broskve zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Broskve. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Broskve nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Broskve? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Broskve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 431 287 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Broskve můžete sdílet s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Broskve je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mrňous ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SAV ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pětiseteurovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Ovoce, kliparty, klipart, download, free, ke stáhnutí, Broskve, ke stažení, vektor, obrázek, ilustrace, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, video, plakáty, prezentace, blog, škola, Pinterest, památník, web, word, avatar, inkscape, fotokniha, kalendář, Facebook, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Přípona ODS zdarma, klipart Sada emotikonů ke stáhnutí nebo ilustrace Tužka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.