Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Broskve (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskve zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Broskve. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Broskve ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Broskve v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Broskve ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 431 287 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Broskve s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Broskve se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hmyzák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slovinsko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sněhulák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, Broskve, ke stažení, free, vektor, svg, Broskve, grafika, cliparts, download, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: wordpress, prezentace, blog, eshop, seminární práce, diář, Instagram, corelDraw, referáty, webové stránky, dokument, fotokniha, PowerPoint, Facebook, dokumenty, video

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zlaté I zdarma, obrázek, klipart Správně ke stáhnutí nebo vektorový klipart Namibie ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.