Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Broskve (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Broskve zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Broskve. Pakliže si chcete obrázek Broskve stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Broskve? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Broskve ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 431 287 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Broskve s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Broskve se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené X ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Svíčka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Psaníčko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, klipart, Broskve, ke stažení, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, free, download, vektorový obrázek, grafika, Ovoce, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, PowerPoint, blog, plakát, office, wordpress, fotokniha, Adobe Illustrator, škola, profilovka, Facebook, diář, etikety, Twitter, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Přípona PDF ke stáhnutí, vektorový obrázek Bosna a Hercegovina zdarma nebo vektorový obrázek M4A zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.