Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Broskve, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskve zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Broskve. Obrázek Broskve je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Broskve? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Broskve ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskve ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 431 287 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Broskve je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lesní roh ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Farma zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté L ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Ovoce, klipart, obrázek, Broskve, Broskve, zdarma, grafika, svg, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, avatar, inkscape, dokumenty, pozvánky, škola, Twitter, webové stránky, Facebook, fotokniha, openOffice, Instagram, časopis, plakát, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Šipka dolů ke stáhnutí, klipart Hillary Clinton zdarma nebo ilustrace Panda se srdíčkem ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.