Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční přáníčko (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení

Vánoční přáníčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vánoční přáníčko ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1281x1600
1025x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 356 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: roshellin

Tento obrázek s názvem (Vánoční přáníčko) můžete sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Vánoční přáníčko je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Holčičí domeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce ze zipu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Rouška ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, kliparty, Vánoce, free, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, vektor, ilustrace, download, Vánoční přáníčko, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, seminární práce, pozvánky, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, Facebook, video, památník, fotokniha, Pinterest, časopis, profil, inkscape, web, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Jack Russell teriér ke stažení, vektorový klipart Včelka ke stažení nebo obrázek, klipart Blesk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.