Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční přáníčko, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení

Vánoční přáníčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Vánoční přáníčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1281x1600
1025x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 356 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční přáníčko patří do sekce Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květinové srdíčko zdarma Podívejte se i na vektor Antilopa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Nápis LOVE ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, svg, ke stažení, cliparts, vektor, ke stáhnutí, Vánoční přáníčko, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Vánoční přáníčko, Vánoce, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, inkscape, referáty, Adobe Illustrator , škola, web, Instagram, prezentace, plakáty, corelDraw, webové stránky, dokumenty, památník, plakát, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Santa se sobem zdarma, obrázek Ronald Reagan ke stažení nebo klipart Zkumavka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.