Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční přáníčko (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční přáníčko ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Vánoční přáníčko. Vektorová ilustrace Vánoční přáníčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1281x1600
1025x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 252 356 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: roshellin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční přáníčko sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Vánoční přáníčko je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Skrejpr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slovinsko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek HTML zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ilustrace, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, Vánoční přáníčko, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Vánoční přáníčko, free, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: deníček, corelDraw, bakalářská práce, Adobe Illustrator, Zoner Callisto, blog, fotografie, textové dokumenty, manuály, openOffice, tiskoviny, web, profilovka, vizitky, koláž, dokument, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Profesor chemie zdarma, vektorový klipart MPE ke stažení nebo vektor Digitální znak H ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.