Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční přáníčko, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vánoční přáníčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční přáníčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční přáníčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční přáníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1281x1600
1025x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 252 356 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční přáníčko se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stará ježibaba ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Východ zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Květinový stromek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, klipart, Vánoce, Vánoční přáníčko, ke stáhnutí, cliparts, download, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, free, svg, Vánoční přáníčko, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, fotokniha, články, blog, Facebook, plakát, památník, webové stránky, seminární práce, dokument, prezentace, inkscape, web, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Maorský dům ke stáhnutí, ilustrace Secesní plakát zdarma nebo vektor Rak ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.