Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční přáníčko, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení

Vánoční přáníčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Vánoční přáníčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční přáníčko ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1281x1600
1025x1280
641x800
401x500
128x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 252 356 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční přáníčko je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžový autobus ke stažení Podívejte se i na obrázek Stonožka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lvíče zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Vánoční přáníčko, free, zdarma, kliparty, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, Vánoce, klipart, cliparts, svg, Vánoční přáníčko

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, webové stránky, profilovka, dokument, plakát, Instagram, Twitter, avatar, seminární práce, office, word, web, blog, referáty, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zelené fazole ke stažení, klipart Pelikán ke stáhnutí nebo ilustrace Nekonečno zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.