Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Guatemala, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Guatemala zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Guatemala. Kreslená ilustrace Guatemala je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Guatemala zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Guatemala ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Guatemala ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1508x1600
1206x1280
754x800
471x500
151x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 721 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Guatemala je v sekci Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mašle ke stažení Podívejte se i na obrázek Červené Z ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slepá spravedlnost zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, kliparty, Mapy, klipart, ke stáhnutí, Guatemala, ke stažení, grafika, vektor, svg, Guatemala, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, openOffice, office, avatar, pozvánky, Pinterest, word, dokument, Facebook, památník, články, fotokniha, webové stránky, Twitter, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Santa Klaus ke stažení, klipart Závodní helma ke stáhnutí nebo ilustrace Tui zpěvný zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.