Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jeřáb (Ptáci) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeřáb stahujte zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jeřáb. Stahujte soubor Jeřáb ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Zamlouvá se vám obrázek Jeřáb? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jeřáb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

893x1600
715x1280
447x800
279x500
89x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 940 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Jeřáb) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Klipart Jeřáb se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Radioaktivita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sovětské vajíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Krabice mléka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Jeřáb, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, free, Jeřáb, svg, vektor, download, Ptáci, grafika, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, Instagram, web, diář, vstupenky, PowerPoint, vizitky, památník, word, škola, etikety, seminární práce, blog, Adobe Illustrator, Zoner Callisto, časopis, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Jezdec ke stažení, ilustrace Modrá růže ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Čarodějka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.