Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jeřáb, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeřáb zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jeřáb. Stahujte klipart Jeřáb v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jeřáb? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jeřáb ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

893x1600
715x1280
447x800
279x500
89x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jeřáb je v sekci Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pyšný páv ke stažení Podívejte se i na obrázek Granátové jablko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Narozeniny číslo 7 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jeřáb, cliparts, svg, ilustrace, ke stažení, kliparty, Ptáci, free, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Jeřáb, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, prezentace, Adobe Illustrator , profilovka, časopis, seminární práce, Instagram, Twitter, Pinterest, plakáty, web, word, textové dokumenty, články, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Angelina Jolie ke stažení, klipart Kuřátka s vejci ke stáhnutí nebo ilustrace Čert zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.