Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jeřáb (Ptáci) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jeřáb zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jeřáb. Klipart Jeřáb je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Jeřáb? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jeřáb ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeřáb ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

893x1600
715x1280
447x800
279x500
89x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 940 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Jeřáb s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Jeřáb se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mil Mi-24 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozteklá čokoláda zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Bruneta ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, Jeřáb, download, klipart, ke stažení, Ptáci, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, Jeřáb, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, video, památník, dokument, články, corelDraw, Facebook, web, diář, seminární práce, dokumenty, profilovka, PowerPoint, office, webové stránky, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Klávesy ke stáhnutí, vektorový obrázek Trombón zdarma nebo vektorový obrázek Zákusek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.