Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Stopky (Přístroje) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stopky stahujte zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Stopky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stopky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stopky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stopky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1196x1600
956x1280
598x800
374x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 405 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: klaasvangend

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Stopky s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Stopky je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Symbol míru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Los ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžové vajíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, obrázek, svg, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, Přístroje, cliparts, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, etikety, textové dokumenty, diář, profilovka, magazín, plakáty, škola, letáky, referáty, manuály, dokument, památník, tiskoviny, dokumenty, vizitky, diplomová práce

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Červené X ke stažení, ilustrace Rakev ke stáhnutí nebo ilustrace Parfém ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.