Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stopky, Přístroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stopky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Stopky. Klipart Stopky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stopky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Stopky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stopky ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1196x1600
956x1280
598x800
374x500
120x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klaasvangend

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stopky se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční pohlednice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Digitální znak U zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mikrobus ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, download, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ke stažení, svg, grafika, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, free, Stopky

Doporučené použití klipartu: blog, památník, word, profilovka, inkscape, Pinterest, profil, openOffice, prezentace, web, Adobe Illustrator , referáty, škola, plakáty, textové dokumenty, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Gramofon ke stáhnutí, ilustrace Zamilovaní sloni zdarma nebo vektor Lemur kata ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.