Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný drak, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný drak zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zamilovaný drak. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zamilovaný drak ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zamilovaný drak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný drak zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilovaný drak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný drak ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 715 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zamilovaný drak se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sekačka na trávu ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Píšťalka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa čepice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, zdarma, Láska, Zamilovaný drak, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, Zamilovaný drak, cliparts, klipart, free, vektorový obrázek, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, škola, office, Facebook, kalendář, blog, PowerPoint, Instagram, webové stránky, web, památník, seminární práce, corelDraw, plakát, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Laborant ke stáhnutí, obrázek San Marino zdarma nebo klipart Znak lev ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.