Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zamilovaný drak (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Zamilovaný drak ke stažení zdarma

Zamilovaný drak je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Zamilovaný drak jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný drak zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaný drak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný drak ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1280
1280x1024
800x640
500x400
160x128

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 109 715 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: JayNick

Obrázek, klipart pojmenovaný Zamilovaný drak můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Zamilovaný drak je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kavárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ruská mapa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Taiko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, download, kliparty, obrázek, vektor, Zamilovaný drak, grafika, zdarma, free, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, Zoner Callisto, fotokniha, etikety, magazín, avatar, fotografie, tiskoviny, dokumenty, články, inkscape, seminární práce, eshop, škola, plakát, video, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Nekouřit zdarma, klipart Zelený dům ke stáhnutí nebo ilustrace Hříbky ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.