Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láhev vína, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láhev vína zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Láhev vína. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Láhev vína. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev vína zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Láhev vína ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev vína ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

513x1600
410x1280
256x800
160x500
51x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 952 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Láhev vína je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černá labuť zdarma Podívejte se i na ilustrace Oříšková čokoláda ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žena v bazénu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, obrázek, svg, ke stažení, zdarma, ilustrace, Láhev vína, vektorový obrázek, free, Láhev vína, ilustrační obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, openOffice, Pinterest, Adobe Illustrator , web, office, dokumenty, PowerPoint, dokument, články, profilovka, Twitter, Instagram, kalendář, profil

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Rozkrojená okurka zdarma, vektor MPP ke stažení nebo obrázek Koloběžka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.