Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Láhev vína, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Láhev vína zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Láhev vína. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Láhev vína. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev vína zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Láhev vína ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Láhev vína ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

513x1600
410x1280
256x800
160x500
51x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 952 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GMcGlinn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Láhev vína se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená karkulka ke stažení Podívejte se i na vektor S3DB ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální číslo 7 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, ilustrace, free, ke stáhnutí, download, grafika, kliparty, Nápoje, Láhev vína, ke stažení, Láhev vína

Doporučené použití klipartu: plakáty, Adobe Illustrator , dokument, Twitter, prezentace, pozvánky, Instagram, office, corelDraw, seminární práce, profilovka, památník, avatar, webové stránky, textové dokumenty, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mleté maso ke stažení, obrázek Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí nebo klipart Hotdog zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.