Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík pusa, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík pusa zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smajlík pusa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smajlík pusa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pusa zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík pusa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pusa ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík pusa je v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Velké Británie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kuře ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Silvestrovská půlnoc zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, vektor, Smajlík pusa, free, Smajlíci, kliparty, ke stažení, cliparts, Smajlík pusa

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, památník, fotokniha, office, webové stránky, openOffice, profil, PowerPoint, pozvánky, inkscape, Twitter, corelDraw, kalendář, avatar, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pomeranč ke stažení, vektor Ozdoba s vločkou ke stáhnutí nebo obrázek Hroznové víno zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.