Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík pusa, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík pusa zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Smajlík pusa. Kreslená ilustrace Smajlík pusa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík pusa? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pusa zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík pusa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pusa ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík pusa je v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sněhuláček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Řepa červená zdarma Mohl by vás také zajímat vektor PF 2021 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, Smajlík pusa, download, vektor, ke stažení, svg, obrázek, Smajlíci, zdarma, Smajlík pusa, free, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, profilovka, kalendář, inkscape, škola, corelDraw, dokument, Twitter, web, Adobe Illustrator , PowerPoint, openOffice, Pinterest, Facebook, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zmrzlina ke stáhnutí, klipart Trick or treat! zdarma nebo ilustrace Pirátská loď ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.