Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Dívka v hidžábu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dívka v hidžábu patří do sekce Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rozkvetlá třešeň zdarma Podívejte se i na klipart Aljaška ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Che Guevara ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, grafika, vektor, ilustrace, download, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Dívka v hidžábu, ke stáhnutí, Náboženství, zdarma, free, Dívka v hidžábu

Doporučené použití klipartu: web, Adobe Illustrator , časopis, referáty, corelDraw, profilovka, inkscape, škola, Instagram, word, pozvánky, PowerPoint, profil, dokumenty, blog, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Parník zdarma, ilustrace Mandle ke stažení nebo vektor Portugalsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.