Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka v hidžábu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dívka v hidžábu se nachází v sekci Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kongo ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Květy zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Žirafa ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, kliparty, grafika, Dívka v hidžábu, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, free, cliparts, download, ke stáhnutí, vektor, Dívka v hidžábu, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, textové dokumenty, web, seminární práce, dokument, Pinterest, word, referáty, kalendář, památník, office, pozvánky, openOffice, avatar, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mapa Velké Británie ke stáhnutí, obrázek Mapa Švédska zdarma nebo klipart Žlutý meloun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.