Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dívka v hidžábu (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dívka v hidžábu. Vektorový obrázek Dívka v hidžábu je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dívka v hidžábu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dívka v hidžábu s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Dívka v hidžábu je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Škrabka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Raketoplán zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilované lišky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dívka v hidžábu, ilustrace, cliparts, svg, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, obrázek, klipart, zdarma, vektor, download, vektorový obrázek, Náboženství, Dívka v hidžábu

Doporučené použití klipartu: office, plakát, diář, pozvánky, etikety, eshop, Instagram, video, prezentace, blog, webové stránky, web, časopis, články, profilovka, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Palička na maso ke stáhnutí, obrázek Smajlík lékař zdarma nebo vektor Vozíčkářka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.