Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dívka v hidžábu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dívka v hidžábu nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dívka v hidžábu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dívka v hidžábu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dívka v hidžábu je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ovečka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Konvalinky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Smajlík se slzou ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, grafika, kliparty, vektor, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Dívka v hidžábu, zdarma, svg, Náboženství, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, dokument, textové dokumenty, škola, Pinterest, openOffice, blog, webové stránky, prezentace, web, referáty, word, corelDraw, profil, dokumenty, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Airbus Beluga ke stáhnutí, klipart Pivní sud zdarma nebo ilustrace Dévédéčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.