Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dívka v hidžábu (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dívka v hidžábu. Vektorový obrázek Dívka v hidžábu je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dívka v hidžábu? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Dívka v hidžábu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dívka v hidžábu s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Dívka v hidžábu je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sada pastelek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ozdoba s vločkou ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Morče ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, Náboženství, download, ilustrační obrázek, free, kliparty, obrázek, klipart, Dívka v hidžábu, svg, cliparts, Dívka v hidžábu, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, Adobe Illustrator, word, památník, pozvánky, video, PowerPoint, prezentace, webové stránky, eshop, dokument, profil, Facebook, plakát, etikety

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Severní a Jižní Korea ke stažení, vektorový klipart Sněhové vločky ke stažení nebo obrázek, klipart Skateboard ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.