Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dívka v hidžábu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dívka v hidžábu se nachází v kategorii Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrný mlýn ke stažení Podívejte se i na vektor Slovinsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hummus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, svg, zdarma, download, grafika, obrázek, ke stažení, cliparts, klipart, ke stáhnutí, Dívka v hidžábu, Náboženství, vektorový obrázek, Dívka v hidžábu

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, škola, profilovka, Twitter, corelDraw, Adobe Illustrator , office, inkscape, referáty, blog, články, openOffice, PowerPoint, web, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Jiřinka ke stažení, obrázek Zlaté číslo 8 ke stáhnutí nebo klipart Trubka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.