Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dívka v hidžábu, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení

Dívka v hidžábu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Dívka v hidžábu je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dívka v hidžábu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dívka v hidžábu ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1259x1600
1008x1280
630x800
394x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dívka v hidžábu je v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anděl ke stažení Podívejte se i na ilustrace Tráva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Raketa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, vektor, svg, grafika, obrázek, Náboženství, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, časopis, textové dokumenty, avatar, webové stránky, office, PowerPoint, prezentace, corelDraw, Adobe Illustrator , referáty, openOffice, seminární práce, dokument, Facebook, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Dívka ke stažení, vektor Důchodce ke stáhnutí nebo obrázek Kachna zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.