Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Trumpeta (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trumpeta zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Trumpeta. Stahujte klipart Trumpeta v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Trumpeta? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trumpeta zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Trumpeta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trumpeta ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 450 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ArtFavor

Sdílejte obrázek, klipart Trumpeta s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Trumpeta je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Piraňa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Horká čokoláda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kříž ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Trumpeta, free, zdarma, obrázek, grafika, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, Trumpeta, svg, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, dokumenty, avatar, pozvánky, Twitter, památník, plakáty, Facebook, corelDraw, webové stránky, profil, plakát, Adobe Illustrator, časopis, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Thomas Jefferson ke stažení, obrázek, klipart Radioaktivita ke stažení nebo vektorový klipart Kennedy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Pošlete kamarádovi sms na dobrou noc nebo sms na dobrou noc pro kamarádku.