Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Skartovačka (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skartovačka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Skartovačka. Klipart Skartovačka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skartovačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Skartovačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skartovačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
975x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 064 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart Skartovačka? Potom se podělte s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Skartovačka se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hnědý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rapis ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Blondýnka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, Skartovačka, vektorový obrázek, grafika, klipart, obrázek, vektor, svg, Přístroje, download, free, Skartovačka, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, pozvánky, blog, dokumenty, škola, etikety, seminární práce, referáty, wordpress, PowerPoint, avatar, časopis, word, office, památník, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Bouřka zdarma, vektorový obrázek Malířský váleček ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Středověký rytíř ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.