Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dům hrůzy (Halloween) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dům hrůzy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dům hrůzy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dům hrůzy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cgbug

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dům hrůzy s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Dům hrůzy se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Katleja ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PDF dokument ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Citroen 2CV zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dům hrůzy, Halloween, download, zdarma, Dům hrůzy, obrázek, kliparty, free, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, grafika, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator, Facebook, openOffice, web, dokument, office, diář, PowerPoint, dokumenty, wordpress, Instagram, avatar, video, seminární práce, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Fast food zdarma, vektorový obrázek Hrad ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Euro ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.