Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dům hrůzy (Halloween) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dům hrůzy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dům hrůzy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dům hrůzy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cgbug

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dům hrůzy s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Dům hrůzy je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Alpský roh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slavnostní přípitek ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červená rtěnka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, obrázek, free, Dům hrůzy, klipart, download, vektorový obrázek, ke stažení, Dům hrůzy, zdarma, Halloween, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokumenty, brožury, bakalářská práce, Pinterest, diplomová práce, koláž, etikety, prezentace, články, referáty, časopis, web, katalog, vstupenky, deníček, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Nindža ke stažení, obrázek, klipart Zákaz graffiti ke stáhnutí nebo ilustrace Mikrotužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.