Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dům hrůzy, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Dům hrůzy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dům hrůzy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dům hrůzy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dům hrůzy se nachází v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červený smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Vlaštovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrásek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Dům hrůzy, zdarma, download, obrázek, klipart, svg, ke stáhnutí, Dům hrůzy, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, pozvánky, blog, corelDraw, textové dokumenty, word, profil, kalendář, office, škola, plakáty, Instagram, inkscape, články, Twitter, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pampeliška ke stažení, obrázek Modrý dárek ke stáhnutí nebo klipart Hrošík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.