Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dům hrůzy (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Dům hrůzy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dům hrůzy. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dům hrůzy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cgbug

Sdílejte obrázek, klipart Dům hrůzy s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Dům hrůzy je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vánoční ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW touring zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dudek chocholatý ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, vektor, ke stažení, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, Dům hrůzy, Dům hrůzy, zdarma, download, klipart, Halloween

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, Twitter, Adobe Illustrator, pozvánky, časopis, textové dokumenty, corelDraw, plakát, Instagram, články, profilovka, PowerPoint, dokumenty, plakáty, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kokos ke stáhnutí, klipart Narozeniny číslo 7 zdarma nebo ilustrace Douglas DC-10 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.