Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dům hrůzy (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Dům hrůzy. Stahujte klipart Dům hrůzy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dům hrůzy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cgbug

Sdílejte obrázek, klipart Dům hrůzy s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Dům hrůzy je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Dánska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Harmonika zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Chanukový svícen ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, klipart, ilustrace, svg, vektor, Halloween, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, grafika, zdarma, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: katalog, Facebook, pozvánky, inkscape, wordpress, Adobe Illustrator, tiskoviny, památník, blog, prezentace, office, corelDraw, kalendář, seminární práce, plakáty, deníček, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Velikonoční koleda ke stáhnutí, obrázek, klipart Zákaz graffiti ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Programátor zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.