Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dům hrůzy, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení

Dům hrůzy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Dům hrůzy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dům hrůzy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům hrůzy ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1186
1280x949
800x593
500x371
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 184 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dům hrůzy patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rozkrájená pizza zdarma Podívejte se i na klipart Radiové vlny ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční balíček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dům hrůzy, ke stažení, vektorový obrázek, free, download, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, Halloween, cliparts, kliparty, Dům hrůzy, klipart, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, profil, články, Instagram, časopis, avatar, inkscape, profilovka, openOffice, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce, PowerPoint, plakáty, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Banjo zdarma, ilustrace Kánoe ke stažení nebo vektor Smajlík lékař ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.