Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vandrák (Muži) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vandrák ke stažení

Vandrák je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vandrák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vandrák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vandrák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1000x1600
800x1280
500x800
312x500
100x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 228 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: kisanti

Zaujal vás náš klipart Vandrák? Potom se podělte s jinými lidmi prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Vandrák je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zlaté B ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 7 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Baba na koštěti zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, zdarma, Vandrák, download, Muži, ke stáhnutí, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, etikety, fotokniha, web, časopis, prospekty, Twitter, fotografie, word, Facebook, pozvánky, vizitky, Pinterest, magazín, katalog, inkscape, Zoner Callisto

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Modří smajlíci zdarma, vektorový klipart Oranžová vlajka ke stáhnutí nebo vektor Zastávka MHD ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.