Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zaoceánský parník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zaoceánský parník. Vektorová ilustrace Zaoceánský parník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zaoceánský parník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zaoceánský parník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1113
1280x890
800x556
500x348
160x111

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 733 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zaoceánský parník je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DVD ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vlajka Súdánu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Červené P ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zaoceánský parník, klipart, kliparty, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, grafika, Doprava, Zaoceánský parník, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, Pinterest, fotokniha, dokumenty, textové dokumenty, word, corelDraw, seminární práce, profil, články, dokument, profilovka, openOffice, webové stránky, office

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Dívka v hidžábu ke stáhnutí, vektor Pánské toalety zdarma nebo obrázek Pomerančový džus ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?