Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zaoceánský parník (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení

Zaoceánský parník je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zaoceánský parník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1113
1280x890
800x556
500x348
160x111

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 733 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zaoceánský parník sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Zaoceánský parník je v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Šachovnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík duch ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Kuba zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zaoceánský parník, svg, ke stáhnutí, grafika, Zaoceánský parník, cliparts, obrázek, ilustrace, download, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, Instagram, pozvánky, plakát, časopis, prezentace, inkscape, word, památník, blog, Twitter, video, avatar, diář, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Adam a Eva zdarma, obrázek Ulita ke stáhnutí nebo vektor Pixelový duch ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?