Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zaoceánský parník (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zaoceánský parník. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zaoceánský parník ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zaoceánský parník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1113
1280x890
800x556
500x348
160x111

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 733 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zaoceánský parník s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Zaoceánský parník patří do sekce Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální číslo 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vitamín B1 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Africká zvířata ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, svg, Doprava, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Zaoceánský parník, ke stáhnutí, cliparts, free, Zaoceánský parník

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, památník, kalendář, profilovka, Twitter, dokument, avatar, diář, video, plakáty, referáty, webové stránky, Pinterest, profil, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Krysa ke stažení, ilustrace Stěrače ke stažení nebo klipart Parašutista ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?