Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zaoceánský parník (Doprava) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Zaoceánský parník stahujte zadarmo

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zaoceánský parník. Kreslená ilustrace Zaoceánský parník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zaoceánský parník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zaoceánský parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1113
1280x890
800x556
500x348
160x111

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 733 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zaoceánský parník s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Zaoceánský parník je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oranžová stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 3 ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilované psaníčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, grafika, klipart, svg, kliparty, Zaoceánský parník, Zaoceánský parník, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, prospekty, fotografie, tiskoviny, plakát, referáty, koláž, oznámení, vstupenky, články, Twitter, časopis, Facebook, web, škola, katalog, inkscape

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Odměrná kádinka ke stažení, obrázek Brazílie ke stažení nebo ilustrace ACAB ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?