Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutý balónek (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý balónek zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žlutý balónek. Vektorová ilustrace Žlutý balónek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Žlutý balónek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý balónek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutý balónek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý balónek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
698x1280
436x800
273x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 105 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Žlutý balónek s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Žlutý balónek je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Image ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mongolsko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Luther Burbank ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, svg, download, ke stažení, Žlutý balónek, zdarma, kliparty, Ostatní, cliparts, Žlutý balónek, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, wordpress, plakát, časopis, corelDraw, plakáty, kalendář, Instagram, pozvánky, články, prezentace, web, textové dokumenty, word, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Svatý Jiří ke stáhnutí, obrázek Lebka se zkříženými hnáty zdarma nebo vektor Rtěnky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.