Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žlutý balónek (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý balónek zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Žlutý balónek. Pakliže si chcete obrázek Žlutý balónek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý balónek zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutý balónek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý balónek ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
698x1280
436x800
273x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 105 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Žlutý balónek můžete sdílet se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Žlutý balónek se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa USA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené T ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Indián zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, zdarma, Ostatní, ilustrační obrázek, Žlutý balónek, cliparts, download, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, klipart, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, Adobe Illustrator, prospekty, diář, blog, wordpress, články, textové dokumenty, manuály, vizitky, web, inkscape, PowerPoint, Facebook, katalog, dokumenty, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Mapa Vietnamu zdarma, vektor Věžák ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zvonek ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.