Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatá ozdoba (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatá ozdoba zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zlatá ozdoba. Obrázek Zlatá ozdoba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1434x1600
1147x1280
717x800
448x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 291 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Merlin2525

Sdílejte klipart nazvaný Zlatá ozdoba s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Zlatá ozdoba patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandelinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Švýcarsko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sněhulák ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zlatá ozdoba, vektorový obrázek, obrázek, Zlatá ozdoba, kliparty, grafika, klipart, ke stáhnutí, svg, vektor, ilustrační obrázek, download, cliparts, free, Vánoce

Doporučené použití klipartu: prospekty, plakáty, inkscape, Twitter, prezentace, Adobe Illustrator, škola, vstupenky, pozvánky, oznámení, památník, avatar, katalog, bakalářská práce, video, letáky, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Žlutý autobus ke stáhnutí, klipart XHTM ke stáhnutí nebo obrázek Ledňáček biacký zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.