Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatá ozdoba, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatá ozdoba zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlatá ozdoba. Pakliže si chcete obrázek Zlatá ozdoba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1434x1600
1147x1280
717x800
448x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 131 291 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlatá ozdoba je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční motiv ke stažení Podívejte se i na ilustrace Srdíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Diamant zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, grafika, svg, zdarma, Vánoce, free, kliparty, vektor, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, Zlatá ozdoba

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, Twitter, webové stránky, dokument, referáty, Adobe Illustrator , památník, office, Facebook, avatar, blog, word, corelDraw, web, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Databáze ke stažení, vektor Bansuri ke stáhnutí nebo obrázek Ibuprofen zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.