Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Poslední minuty, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poslední minuty zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Poslední minuty. Klipart Poslední minuty je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Poslední minuty lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Poslední minuty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 834 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Poslední minuty se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chlápek ke stažení Podívejte se i na vektor Červené X ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Strašidelný hrad zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, klipart, Poslední minuty, obrázek, vektor, ke stáhnutí, Vánoce, Poslední minuty, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, download, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, profilovka, textové dokumenty, památník, word, fotokniha, časopis, články, PowerPoint, plakát, openOffice, corelDraw, webové stránky, Facebook, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Raketoplán ke stažení, obrázek Mangostana ke stáhnutí nebo klipart Alan Turing zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.