Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Poslední minuty (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Poslední minuty ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Poslední minuty. Vektorový obrázek Poslední minuty je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Poslední minuty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 834 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Obrázek, klipart pojmenovaný Poslední minuty můžete sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Poslední minuty je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Stříbrná rtěnka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípona ZIP ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Krabice s dárkem zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, svg, zdarma, Poslední minuty, ke stažení, kliparty, download, free, grafika, cliparts, Poslední minuty, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, Twitter, diář, tiskoviny, kalendář, wordpress, dokument, Instagram, profil, fotokniha, video, plakát, word, manuály, eshop, inkscape, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Šnečí ulita zdarma, obrázek, klipart Donald Trump ke stažení nebo vektor Magnet ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.