Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Poslední minuty (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poslední minuty zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Poslední minuty. Pakliže si chcete obrázek Poslední minuty stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Poslední minuty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 834 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Poslední minuty s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Poslední minuty patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Myška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závaží ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kačer ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, Vánoce, svg, ke stáhnutí, ke stažení, free, kliparty, klipart, Poslední minuty, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: etikety, památník, pozvánky, fotokniha, škola, blog, profilovka, corelDraw, diář, plakáty, dokumenty, word, články, textové dokumenty, PowerPoint, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Auto budoucnosti ke stažení, vektor Krumpáč ke stažení nebo obrázek Phalaenopsis ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.