Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Poslední minuty (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poslední minuty zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Poslední minuty. Obrázek Poslední minuty je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Poslední minuty? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Poslední minuty ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 834 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Poslední minuty s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Poslední minuty patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slavnostní přípitek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá věž zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Brouci ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, download, free, Poslední minuty, vektor, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts, svg, Poslední minuty, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, diář, PowerPoint, plakáty, Pinterest, Facebook, škola, plakát, etikety, blog, Adobe Illustrator, webové stránky, prezentace, profil, dokument, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Červený drak ke stáhnutí, ilustrace Zlaté Z zdarma nebo klipart Anglo-nubijská koza zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.