Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Exkavátor, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Exkavátor zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Exkavátor. Stahujte klipart Exkavátor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Exkavátor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Exkavátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 265 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Exkavátor patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čokoládové bonbóny zdarma Podívejte se i na vektor Hříbeček ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Tmavomodrá stužka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Exkavátor, svg, ke stažení, zdarma, download, vektor, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, free, Doprava, Exkavátor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, fotokniha, blog, textové dokumenty, články, kalendář, PowerPoint, Adobe Illustrator , web, plakáty, office, památník, Pinterest, inkscape, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Narozeninové číslo 2 zdarma, obrázek Upíří zuby ke stažení nebo klipart Moa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.