Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Exkavátor, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Exkavátor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Exkavátor. Pakliže si chcete obrázek Exkavátor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Exkavátor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Exkavátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 265 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Exkavátor je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stromečky zdarma Podívejte se i na obrázek Zralý banán ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz natáčení ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, klipart, svg, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, download, cliparts, ilustrace, kliparty, Exkavátor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, office, corelDraw, seminární práce, fotokniha, dokument, Twitter, Adobe Illustrator , časopis, PowerPoint, pozvánky, referáty, památník, webové stránky, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Ptáček zdarma, klipart Cuketa ke stažení nebo ilustrace Kytka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.