Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Exkavátor, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Exkavátor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Exkavátor. Pakliže si chcete obrázek Exkavátor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Exkavátor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Exkavátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 265 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Exkavátor patří do sekce Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mexiko zdarma Podívejte se i na vektor Ošatka s vajíčky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kosa ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Exkavátor, Exkavátor, kliparty, ke stáhnutí, download, free, klipart, Doprava, ilustrace, zdarma, cliparts, vektor, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, referáty, kalendář, plakát, word, dokumenty, webové stránky, blog, inkscape, avatar, fotokniha, Facebook, seminární práce, profilovka, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Růžová květina zdarma, obrázek Japonka ke stažení nebo klipart Růžová ozdoba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.