Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Exkavátor, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Exkavátor zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Exkavátor. Pakliže si chcete obrázek Exkavátor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Exkavátor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Exkavátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Exkavátor ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1067x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 265 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Exkavátor se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šupléra ke stažení Podívejte se i na klipart Akumulátory ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Santa se sobem zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Exkavátor, download, ilustrační obrázek, Doprava, free, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, svg, vektor, klipart, obrázek, Exkavátor, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, word, textové dokumenty, plakát, inkscape, škola, články, pozvánky, Instagram, Facebook, avatar, office, dokument, seminární práce, profilovka, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Spolupráce ke stažení, ilustrace Dudy ke stáhnutí nebo vektor Rozkvetlá třešeň zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.