Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bulharsko, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bulharsko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bulharsko. Stahujte klipart Bulharsko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bulharsko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bulharsko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bulharsko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bulharsko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x519
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bulharsko je v kategorii Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatý prstýnek zdarma Podívejte se i na obrázek Přípona ODS ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Afriky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, klipart, grafika, vektor, obrázek, kliparty, download, svg, vektorový obrázek, Bulharsko, Bulharsko, zdarma, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, seminární práce, profilovka, fotokniha, referáty, blog, Twitter, corelDraw, openOffice, plakáty, word, inkscape, dokument, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek Japonská kuchyně zdarma, klipart Venuše ke stažení nebo ilustrace Stan ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.