Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bulharsko, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bulharsko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bulharsko. Stahujte klipart Bulharsko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bulharsko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bulharsko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bulharsko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x519
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 391 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bulharsko je v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Francouzský roh ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zapalovač zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Královna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, obrázek, free, ke stažení, grafika, Bulharsko, download, cliparts, Bulharsko, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, PowerPoint, profilovka, openOffice, avatar, textové dokumenty, web, památník, referáty, kalendář, inkscape, škola, časopis, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek zelená oliva ke stáhnutí, klipart jin-jang zdarma nebo ilustrace Anýz ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.