Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bulharsko (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bulharsko zdarma ke stažení

Bulharsko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Bulharsko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bulharsko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bulharsko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bulharsko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x519
500x325
160x104

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 391 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Bulharsko) můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Bulharsko je v kategorii Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hamburger ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládový dort ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Neurologické kladívko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, download, zdarma, klipart, Bulharsko, cliparts, Mapy, ilustrace, svg, obrázek, Bulharsko, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, etikety, Pinterest, word, časopis, dokument, profil, referáty, kalendář, Twitter, corelDraw, video, inkscape, památník, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Zeď ke stažení, vektorový obrázek Červené vajíčko ke stažení nebo vektorový obrázek Pórek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.