Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená srdíčka (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená srdíčka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červená srdíčka. Vektorový obrázek Červená srdíčka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1136
1280x909
800x568
500x355
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 182 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ShannonW

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červená srdíčka sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Červená srdíčka patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červenka obecná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bicí nástroje ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Láhev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Červená srdíčka, vektor, grafika, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, free, Červená srdíčka, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: články, fotokniha, seminární práce, profil, dokument, textové dokumenty, openOffice, blog, plakáty, Instagram, wordpress, Pinterest, prezentace, Adobe Illustrator, profilovka, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sýkora koňadra zdarma, ilustrace Kostka ledu ke stáhnutí nebo klipart Dvouseteurovka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.