Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červená srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená srdíčka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červená srdíčka. Vektorová ilustrace Červená srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1136
1280x909
800x568
500x355
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 182 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ShannonW

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červená srdíčka se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Solární energie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Třešeň zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Tanzanie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, svg, klipart, vektor, grafika, cliparts, free, ke stažení, Červená srdíčka, vektorový obrázek, Červená srdíčka, obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, Adobe Illustrator , fotokniha, dokumenty, corelDraw, Pinterest, referáty, plakáty, prezentace, památník, avatar, web, časopis, Twitter, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Sexy žena ke stáhnutí, ilustrace Modrý veterán zdarma nebo vektor Bílá kočka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.