Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená srdíčka (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená srdíčka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červená srdíčka. Vektorový obrázek Červená srdíčka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1136
1280x909
800x568
500x355
160x114

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 182 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ShannonW

Tento obrázek s názvem (Červená srdíčka) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Červená srdíčka je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mango ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Latté macchiato ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Paprika ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, Červená srdíčka, Červená srdíčka, ilustrační obrázek, free, grafika, vektorový obrázek, vektor, download, ke stažení, obrázek, Láska, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, corelDraw, Facebook, word, prezentace, blog, Adobe Illustrator, etikety, diář, webové stránky, office, články, kalendář, web, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Znamení váhy ke stažení, klipart Public Domain ke stažení nebo ilustrace Pugét ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.