Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Batoh (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Batoh zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Batoh. Vektorová ilustrace Batoh je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Batoh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1308x1600
1047x1280
654x800
408x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 430 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rdevries

Sdílejte obrázek, klipart Batoh s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Batoh patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fofrník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz venčení psů zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Matka Tereza ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Batoh, obrázek, klipart, cliparts, vektor, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, kliparty, ke stažení, free, Batoh

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, kalendář, PowerPoint, památník, openOffice, dokumenty, fotokniha, office, časopis, webové stránky, Adobe Illustrator, profil, Pinterest, video, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Malcolm X ke stáhnutí, ilustrace George Floyd zdarma nebo klipart Faraonští smajlíci zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.