Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Batoh, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Batoh zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Batoh. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Batoh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Batoh lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Batoh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1308x1600
1047x1280
654x800
408x500
131x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 430 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Batoh se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Princ ke stažení Podívejte se i na klipart JFK ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Margarita zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Batoh, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Ostatní, obrázek, download, kliparty, free, zdarma, Batoh

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Twitter, corelDraw, plakát, prezentace, fotokniha, plakáty, seminární práce, časopis, profil, webové stránky, textové dokumenty, web, profilovka, památník, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Hmyzák ke stažení, ilustrace Šnek ke stáhnutí nebo vektor Skleněné květiny zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.