Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Batoh, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Batoh zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Batoh. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Batoh nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Batoh lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Batoh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1308x1600
1047x1280
654x800
408x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 430 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Batoh je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninové číslo 7 zdarma Podívejte se i na obrázek Johannes Gutenberg ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Běžec ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, Batoh, grafika, Batoh, vektorový obrázek, free, vektor, Ostatní, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, PowerPoint, profilovka, plakát, blog, Twitter, textové dokumenty, škola, Instagram, seminární práce, referáty, kalendář, profil, časopis, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek HTML formát zdarma, klipart Ford Mustang ke stažení nebo ilustrace Kopečková zmrzlina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.