Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Batoh (Ostatní) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Batoh zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Batoh. Pakliže si chcete obrázek Batoh stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Batoh ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Batoh ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1308x1600
1047x1280
654x800
408x500
131x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 430 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rdevries

Líbí se vám klipart Batoh? Pak se podělte se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Batoh je v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Plavec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Silvestrovská půlnoc ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mečoun zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, svg, ke stáhnutí, ke stažení, Batoh, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, free, vektor, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Batoh

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, dokument, referáty, časopis, plakáty, pozvánky, office, Instagram, blog, články, Twitter, textové dokumenty, prezentace, škola, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Plyšák se srdíčky zdarma, ilustrace Vodní želva ke stáhnutí nebo klipart Honduras ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.