Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stehlík, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stehlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stehlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Stehlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stehlík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stehlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stehlík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
934x1280
584x800
365x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: MichowwTru

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stehlík je v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální znak J zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kečup ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, Ptáci, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, Stehlík, download, vektor, ilustrace, ke stažení, kliparty, Stehlík, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, fotokniha, Facebook, profil, openOffice, prezentace, plakát, inkscape, corelDraw, profilovka, textové dokumenty, škola, web, word, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace VOB ke stáhnutí, vektor Psaníčko zdarma nebo obrázek Červená paprika ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.