Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Stehlík (Ptáci) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stehlík k bezplatnému stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Stehlík. Vektorová ilustrace Stehlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stehlík zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Stehlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stehlík ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1167x1600
934x1280
584x800
365x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 036 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: MichowwTru

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Stehlík s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Stehlík je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart TIFF ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XLT zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno Q ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, free, ilustrační obrázek, zdarma, Ptáci, svg, download, obrázek, grafika, Stehlík, vektor, vektorový obrázek, Stehlík, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, bakalářská práce, časopis, eshop, pozvánky, plakát, PowerPoint, webové stránky, seminární práce, fotografie, vizitky, Twitter, Instagram, inkscape, prezentace, Pinterest, manuály

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Vampýr ke stáhnutí, obrázek, klipart Růžová srdíčka ke stažení nebo vektor Abstraktní strom zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.