Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektromobil, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektromobil zdarma ke stažení

Elektromobil je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Elektromobil je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Elektromobil? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elektromobil ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x588
1280x470
800x294
500x184
160x59

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 136 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: akis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elektromobil se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rozkrojená cibule ke stažení Podívejte se i na vektor Růžové tulipány ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Skejťák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Auta, ilustrace, ke stáhnutí, Elektromobil, ke stažení, vektorový obrázek, free, klipart, zdarma, Elektromobil, svg, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, dokument, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, památník, Facebook, Twitter, seminární práce, profilovka, plakáty, Instagram, Pinterest, webové stránky, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Modrý veterán ke stažení, obrázek Stařena ke stáhnutí nebo klipart Prak zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.