Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektromobil, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektromobil zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Elektromobil. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Elektromobil ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektromobil ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x588
1280x470
800x294
500x184
160x59

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 136 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: akis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elektromobil je v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ghana zdarma Podívejte se i na ilustrace Půlka kiwi ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Modrý autobus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Elektromobil, kliparty, ilustrace, obrázek, grafika, klipart, cliparts, vektor, ke stáhnutí, Elektromobil, free, svg, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, časopis, plakát, word, Twitter, profilovka, seminární práce, openOffice, referáty, fotokniha, plakáty, Instagram, dokument, prezentace, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zlomené srdce zdarma, vektor Nilský kříž ke stažení nebo obrázek Tři vajíčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.