Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Elektromobil (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektromobil zdarma ke stažení

Elektromobil je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Elektromobil v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektromobil ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x588
1280x470
800x294
500x184
160x59

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 136 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: akis

Sdílejte obrázek, klipart Elektromobil se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Elektromobil se nachází v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hasiči ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Petriho miska zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pyramida ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Elektromobil, free, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, Auta, svg, kliparty, ke stáhnutí, download, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, pozvánky, magazín, blog, Pinterest, katalog, openOffice, word, deníček, profilovka, vstupenky, časopis, profil, škola, brožury, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Palačinka ke stáhnutí, vektorový obrázek Morče ke stáhnutí nebo vektorový klipart Japonské kari zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.