Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Elektromobil (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektromobil zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Elektromobil. Obrázek Elektromobil je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Elektromobil? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elektromobil ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x588
1280x470
800x294
500x184
160x59

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 136 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: akis

Potěší nás, pokud budete tento klipart Elektromobil sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Elektromobil patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dárek se stuhou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Molekula ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pilot zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Auta, Elektromobil, ke stažení, cliparts, grafika, kliparty, ilustrace, svg, ke stáhnutí, obrázek, download, zdarma, klipart, Elektromobil

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, inkscape, škola, profilovka, PowerPoint, openOffice, web, seminární práce, video, Twitter, etikety, wordpress, prezentace, plakáty, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kaštan zdarma, ilustrace Krabice mléka ke stáhnutí nebo klipart Pixie ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.