Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Elektromobil (Auta) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Elektromobil zadarmo ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Elektromobil. Klipart Elektromobil je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektromobil ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x588
1280x470
800x294
500x184
160x59

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 136 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: akis

Sdílejte klipart nazvaný Elektromobil s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Elektromobil je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šedá medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mixer zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace P-51 Mustang ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, obrázek, Elektromobil, kliparty, grafika, Elektromobil, Auta, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, tiskoviny, prospekty, vstupenky, webové stránky, video, inkscape, Instagram, Adobe Illustrator, wordpress, Facebook, vizitky, prezentace, škola, logo, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Bleděmodrá stuha ke stáhnutí, vektorový obrázek Morče ke stáhnutí nebo ilustrace Zamilovaný smajlík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.