Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Digitální znak C, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak C zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Digitální znak C. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Digitální znak C ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Digitální znak C? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak C zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální znak C ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak C ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 021 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Digitální znak C je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Boží oko zdarma Podívejte se i na obrázek Hillary Clinton ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lenin ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, free, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, download, Digitální znak C, svg, Digitální znak C, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, referáty, fotokniha, články, avatar, škola, plakáty, profilovka, PowerPoint, seminární práce, word, dokument, webové stránky, Twitter, corelDraw, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek PET láhev zdarma, klipart Vlkodlak a duch ke stažení nebo ilustrace Kuře na klíček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.