Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Racek, Ptáci do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Racek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Racek. Klipart Racek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Racek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Racek zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Racek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Racek ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1594x1600
1275x1280
797x800
498x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Racek patří do sekce Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Krysa zdarma Podívejte se i na klipart Joystick ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sakura ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Racek, free, kliparty, Racek, svg, vektorový obrázek, vektor, grafika, klipart, obrázek, cliparts, ilustrace, Ptáci, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, textové dokumenty, PowerPoint, avatar, word, seminární práce, kalendář, Pinterest, Adobe Illustrator , dokument, profil, corelDraw, referáty, Instagram, časopis, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Lokomotiva zdarma, ilustrace Velikonoční pohlednice ke stažení nebo vektor Nůž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.