Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Douglas DC-10, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Douglas DC-10 zdarma ke stažení

Douglas DC-10 je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Douglas DC-10 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Douglas DC-10 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Douglas DC-10 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Douglas DC-10 je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kokos zdarma Podívejte se i na ilustrace Parní vlak ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dortíček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, cliparts, free, Douglas DC-10, ke stažení, ilustrační obrázek, Douglas DC-10, zdarma, obrázek, vektor, download, ke stáhnutí, Doprava, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, plakáty, časopis, profil, prezentace, avatar, plakát, škola, články, web, Twitter, památník, pozvánky, kalendář, Instagram, office

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Chřestýš zdarma, vektor Dezert ke stažení nebo obrázek Modrý diamant ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.