Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Douglas DC-10, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Douglas DC-10 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Douglas DC-10. Pakliže si chcete obrázek Douglas DC-10 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Douglas DC-10? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Douglas DC-10 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Douglas DC-10 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Douglas DC-10 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 112 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Douglas DC-10 se nachází v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Saab 29 Tunnan ke stažení Podívejte se i na vektor Jablečný koláč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Číšníce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, klipart, vektorový obrázek, zdarma, free, ilustrace, ke stáhnutí, Douglas DC-10, Doprava

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, plakáty, prezentace, památník, openOffice, PowerPoint, Pinterest, word, dokumenty, web, Instagram, články, pozvánky, referáty, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Červené nůžky ke stažení, obrázek Beznohý pirát ke stáhnutí nebo klipart Zelený autobus zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.