Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slunéčko (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunéčko zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Slunéčko. Obrázek Slunéčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Slunéčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slunéčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1288x1600
1030x1280
644x800
403x500
129x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 079 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Zaujal vás náš klipart Slunéčko? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Slunéčko je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lékař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Girl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Rak zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, grafika, free, ilustrace, download, kliparty, ke stažení, Hmyz, vektor, ilustrační obrázek, klipart, svg, cliparts, Slunéčko

Doporučené použití klipartu: webové stránky, fotokniha, Pinterest, word, inkscape, profil, pozvánky, PowerPoint, Adobe Illustrator, památník, seminární práce, office, kalendář, openOffice, web, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Dýně major zdarma, vektorový klipart Vajíčka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Rajská s knedlíkem ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.