Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Slunéčko, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slunéčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Slunéčko. Stahujte klipart Slunéčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slunéčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Slunéčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1288x1600
1030x1280
644x800
403x500
129x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slunéčko se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace OTS ke stažení Podívejte se i na klipart Modrá růže ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černá stužka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, grafika, klipart, ilustrace, zdarma, obrázek, free, kliparty, Hmyz, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Slunéčko, Slunéčko

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, Adobe Illustrator , prezentace, referáty, články, fotokniha, plakáty, profilovka, office, seminární práce, openOffice, avatar, word, Facebook, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Inline bruslařka ke stažení, ilustrace Schody nahoru ke stáhnutí nebo vektor Fialové vajíčko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.