Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Silniční válec (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Silniční válec zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Silniční válec. Pakliže si chcete obrázek Silniční válec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Silniční válec? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silniční válec zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Silniční válec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silniční válec ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x843
1280x675
800x422
500x264
160x84

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 930 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: algotruneman

Potěší nás, pokud budete tento klipart Silniční válec sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Silniční válec patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Halloweenská sova ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sklenice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, vektor, free, grafika, obrázek, zdarma, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Silniční válec, Silniční válec, ke stažení, Doprava, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, památník, referáty, kalendář, openOffice, Pinterest, diář, prezentace, web, plakát, články, word, dokumenty, profilovka, časopis, vstupenky, katalog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Motorová pila zdarma, vektor Somálsko zdarma nebo klipart Mořský had ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.