Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hasiči (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasiči zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Hasiči. Kreslená ilustrace Hasiči je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasiči zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hasiči ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasiči ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1356
1280x1084
800x678
500x424
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 869 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Hasiči) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Hasiči je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Veselý smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zednická lžíce ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kavárnička ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Doprava, Hasiči, ilustrace, klipart, kliparty, obrázek, Hasiči, svg, vektor, free, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, tiskoviny, avatar, dokumenty, kalendář, textové dokumenty, office, eshop, openOffice, video, prospekty, brožury, plakáty, seminární práce, články, etikety, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Gambie ke stažení, klipart Bulharsko zdarma nebo ilustrace Narozeninové číslo 9 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.