Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Hasiči (Doprava) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hasiči zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hasiči. Vektorový obrázek Hasiči jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasiči zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Hasiči ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasiči ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1356
1280x1084
800x678
500x424
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 869 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Hasiči) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Hasiči patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pudink ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pařez ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fialový dárek ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, Hasiči, vektorový obrázek, kliparty, grafika, obrázek, download, svg, zdarma, vektor, cliparts, free, Doprava

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, fotokniha, deníček, katalog, časopis, textové dokumenty, webové stránky, články, dokument, prezentace, profil, logo, video, openOffice, bakalářská práce, plakát, letáky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Strakatá ozdoba ke stažení, klipart Bulharsko zdarma nebo klipart Jezdec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.