Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Thomas Barrett (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Thomas Barrett zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Thomas Barrett. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Thomas Barrett nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Barrett zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Thomas Barrett ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Barrett ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1412x1600
1130x1280
706x800
441x500
141x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 298 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hotta

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Thomas Barrett s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Thomas Barrett je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Monstrance ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PF 2022 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Veselý sněhulák ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrační obrázek, Thomas Barrett, grafika, kliparty, download, zdarma, klipart, ke stažení, svg, ilustrace, obrázek, vektor, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, deníček, časopis, profil, Twitter, manuály, corelDraw, tiskoviny, dokument, web, magazín, inkscape, profilovka, prezentace, PowerPoint, blog, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Tulipány ke stáhnutí, klipart Pobřeží slonoviny zdarma nebo ilustrace Plněné sušenky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.