Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zeď, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zeď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zeď. Obrázek Zeď je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeď zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zeď ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeď ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 147 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zeď se nachází v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Paraguay ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Parník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Video složka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ke stažení, free, zdarma, vektor, grafika, Zeď, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, svg, cliparts, Stavby, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, web, avatar, dokument, plakáty, PowerPoint, dokumenty, office, corelDraw, referáty, škola, plakát, časopis, pozvánky, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rybíz červený ke stáhnutí, obrázek Klíč od auta zdarma nebo klipart Lopata ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.