Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zeď, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zeď zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zeď. Klipart Zeď je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zeď? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeď zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zeď ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zeď ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 147 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zeď je v kategorii Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lékař zdarma Podívejte se i na obrázek Beránek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Studentka lolitka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, Zeď, svg, ke stažení, Zeď, zdarma, vektorový obrázek, Stavby, grafika, free, klipart, cliparts, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, kalendář, Pinterest, Adobe Illustrator , památník, dokumenty, web, plakát, office, profil, Instagram, Facebook, referáty, avatar, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vánoční věnec zdarma, klipart Bílé vajíčko ke stažení nebo ilustrace USB DVD mechanika ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.