Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Limetka (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Limetka ke stažení zadarmo

Limetka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Limetka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Limetka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limetka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Limetka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limetka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1272x1600
1017x1280
800x1007
397x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 804 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Limetka? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Limetka patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pejsánek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mraveneček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Dálkový ovladač ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Limetka, svg, ilustrace, ke stažení, grafika, Ovoce, kliparty, zdarma, obrázek, cliparts, free, ke stáhnutí, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: logo, fotografie, katalog, word, Pinterest, Adobe Illustrator, avatar, wordpress, články, prospekty, webové stránky, koláž, dokument, letáky, openOffice, magazín, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zamilovaný smajlík ke stažení, vektorový klipart Nekouřit zdarma nebo klipart Lev Nikolajevič Tolstoj ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.