Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Limetka, Ovoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Limetka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Limetka. Stahujte klipart Limetka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limetka zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Limetka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Limetka ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1272x1600
1017x1280
800x1007
397x500
127x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 804 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Limetka patří do sekce Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Safír zdarma Podívejte se i na vektor Malé písmeno S ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutý sporťák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, klipart, zdarma, ilustrace, Limetka, obrázek, vektor, Ovoce, download, Limetka, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , textové dokumenty, dokumenty, profil, Twitter, škola, prezentace, word, dokument, fotokniha, office, profilovka, plakát, plakáty, openOffice, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vánoční výzdoba zdarma, obrázek Lednice ke stažení nebo klipart Triceratops ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.