Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bodhrán (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bodhrán zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Bodhrán. Obrázek Bodhrán je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bodhrán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 309 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bodhrán s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Bodhrán patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Balón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znamení rak ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Bodhrán, grafika, klipart, free, ke stáhnutí, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, cliparts, ke stažení, Bodhrán, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, wordpress, word, Instagram, kalendář, referáty, články, textové dokumenty, openOffice, Pinterest, web, škola, plakáty, profilovka, fotokniha, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Veselý Santa ke stáhnutí, vektor Přáníčko zdarma nebo obrázek Krásné Vánoce zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.