Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bodhrán (Hudba) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bodhrán zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Bodhrán. Obrázek Bodhrán je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Bodhrán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Bodhrán můžete sdílet s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Bodhrán patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Muammar Kaddáfí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté Y ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Fotbalista ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hudba, free, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, download, ilustrace, obrázek, svg, zdarma, Bodhrán, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator, prezentace, blog, Twitter, pozvánky, referáty, wordpress, plakát, webové stránky, časopis, etikety, inkscape, profil, diář, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Darované vajíčko ke stažení, obrázek PCX ke stažení nebo vektor Vodní želva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku najdete také tam.