Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bodhrán, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bodhrán zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bodhrán. Pakliže si chcete obrázek Bodhrán stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bodhrán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bodhrán je v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialový motýl ke stažení Podívejte se i na ilustrace Džusík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Noemova archa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Bodhrán, vektorový obrázek, ke stažení, svg, free, Bodhrán, grafika, vektor, download, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, Pinterest, word, pozvánky, textové dokumenty, openOffice, webové stránky, kalendář, profil, web, blog, Adobe Illustrator , avatar, dokumenty, plakát, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Upíří zuby ke stažení, vektor Úchvatný smajlík ke stáhnutí nebo obrázek Somálsko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.