Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bodhrán (Hudba) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bodhrán ke stažení zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Bodhrán. Kreslená ilustrace Bodhrán je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bodhrán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bodhrán sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Bodhrán se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gerbera ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prasečí hlava ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek PPAM zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, Bodhrán, free, cliparts, download, zdarma, svg, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, časopis, profilovka, eshop, etikety, dokument, Adobe Illustrator, profil, tiskoviny, vizitky, fotografie, plakáty, magazín, oznámení, word, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Radiopřijímač zdarma, vektorový klipart Zamilovaný slon ke stáhnutí nebo vektorový klipart Karneol ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.