Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bodhrán, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bodhrán zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bodhrán. Stahujte klipart Bodhrán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bodhrán? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bodhrán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bodhrán je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ozdoba s vločkou ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sněhové vločky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté D ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, cliparts, ilustrace, obrázek, svg, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektor, Bodhrán, kliparty, klipart, vektorový obrázek, Bodhrán

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, dokument, Facebook, Instagram, prezentace, profilovka, openOffice, textové dokumenty, Adobe Illustrator , referáty, Twitter, dokumenty, škola, web, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek ICO ke stáhnutí, klipart I love you zdarma nebo ilustrace Volant ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.