Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bodhrán, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bodhrán zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bodhrán. Pakliže si chcete obrázek Bodhrán stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bodhrán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bodhrán se nachází v sekci Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Policista ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kozel zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace OTS ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, Bodhrán, klipart, free, ke stažení, Hudba, vektor, cliparts, download, Bodhrán, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, časopis, plakáty, Adobe Illustrator , blog, office, kalendář, fotokniha, avatar, PowerPoint, web, Facebook, corelDraw, seminární práce, prezentace, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Semafor ke stáhnutí, obrázek Stará rachejtle zdarma nebo klipart DVD ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.