Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bodhrán (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bodhrán zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bodhrán. Kreslená ilustrace Bodhrán je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bodhrán? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bodhrán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bodhrán ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 309 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Bodhrán můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Bodhrán se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adventní svíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sigmund Freud ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Visačka na dárky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bodhrán, kliparty, free, vektorový obrázek, svg, ke stažení, obrázek, vektor, Hudba, zdarma, Bodhrán, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, prezentace, avatar, video, PowerPoint, profil, webové stránky, Facebook, pozvánky, eshop, časopis, web, referáty, wordpress, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Zelená paprika zdarma, vektorový obrázek TAR ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Malé písmeno Z ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.