Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Požární auto, Doprava nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Požární auto zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Požární auto. Vektorová ilustrace Požární auto je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požární auto zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Požární auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Požární auto ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Požární auto patří do sekce Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pozor, duchové zdarma Podívejte se i na vektor SWF soubor ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Morče ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, obrázek, cliparts, kliparty, svg, grafika, vektorový obrázek, free, Doprava, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, dokument, plakáty, škola, webové stránky, Pinterest, blog, fotokniha, pozvánky, office, corelDraw, Twitter, textové dokumenty, openOffice, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Čáp zdarma, obrázek Dýně ke stažení nebo klipart Pozor, smrt! ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.