Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek POTX, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart POTX zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem POTX. Kreslená ilustrace POTX je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) POTX? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart POTX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek POTX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart POTX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1459x1600
1167x1280
729x800
456x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 434 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart POTX patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trubka zdarma Podívejte se i na vektor Kontejnerová loď ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Slepice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Symboly, vektorový obrázek, klipart, POTX, free, download, grafika, svg, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, office, Pinterest, openOffice, web, dokumenty, pozvánky, blog, Facebook, profil, fotokniha, seminární práce, památník, kalendář, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Myška zdarma, obrázek Černý kořen ke stažení nebo klipart Policajt ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.