Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart POTX (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart POTX zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá POTX. Obrázek POTX je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek POTX v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart POTX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek POTX ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart POTX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1459x1600
1167x1280
729x800
456x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 434 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli POTX s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart POTX patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čínská žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benzínový zapalovač zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Volant ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, POTX, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Symboly, svg, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, download, kliparty, POTX, klipart, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, články, Adobe Illustrator, časopis, vizitky, video, wordpress, web, seminární práce, dokument, dokumenty, škola, word, corelDraw, Twitter, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Brambora ke stáhnutí, obrázek, klipart Detektor radonu zdarma nebo obrázek Afrika mapa zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.