Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 1 Eurocent, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 1 Eurocent zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem 1 Eurocent. Klipart 1 Eurocent je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Eurocent zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 1 Eurocent ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 Eurocent ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 031 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 1 Eurocent je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pozoun ke stažení Podívejte se i na ilustrace Liebigův chladič ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ramen zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, kliparty, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, obrázek, free, vektorový obrázek, svg, vektor, 1 Eurocent, Symboly

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, časopis, památník, inkscape, plakáty, word, dokumenty, referáty, blog, škola, prezentace, pozvánky, články, office, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Ozdobený stromeček ke stažení, vektor Leguán kubánský ke stáhnutí nebo obrázek Delfín zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.