Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Znamení býk, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znamení býk zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Znamení býk. Klipart Znamení býk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Znamení býk v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení býk zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znamení býk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení býk ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 615 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Znamení býk je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak střelec zdarma Podívejte se i na ilustrace Teleskop ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Srdce z abecedy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, free, vektor, ke stažení, svg, ke stáhnutí, download, cliparts, grafika, Znamení býk, kliparty, klipart, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, office, avatar, corelDraw, web, Adobe Illustrator , články, webové stránky, inkscape, PowerPoint, prezentace, referáty, kalendář, Instagram, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Methanol zdarma, vektor Motocykl ke stažení nebo obrázek Vánoční blahopřání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.